centrumprestige.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

kształty paznokci migdał
Uroda

Oryginalne kształty paznokci migdał – co warto o nich wiedzieć?

Piękne i zadbane dłonie są najlepszą wizytówką każdej kobiety. W dużej mierze to właśnie dzięki nim można zrobić pierwsze dobre wrażenie. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywają kształty paznokci migdał, które doskonale sprawdzą się na każdą okazję.

Czym charakteryzują się paznokcie w kształcie migdałów?

Troska o odpowiedni kształt paznokci jest jedną z tych inwestycji, która na pewno bardzo szybko się zwróci. Jak wspomniano we wstępie wśród aktualnych trendów dużym zainteresowaniem cieszą się piękne paznokcie w kształcie migdałów. Znakami charakterystycznymi paznokci tego typu jest nie tylko lekko zaokrąglony czubek, ale również symetrycznie spiłowane boki. Kształty paznokci migdał są idealnym wyborem dla kobiet, które w pierwszej kolejności preferują krótkie paznokcie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby po paznokcie typu migdał sięgnęły kobiety o długich paznokciach. Największym atutem jest oczywiście możliwość optycznego wyszczuplenia palców. Dla wielu kobiet dużym atutem może okazać się również to, że ich pielęgnacja nie wymaga większego wysiłku.

Naturalne paznokcie dla każdej kobiety

Naturalne paznokcie o kształcie migdał są marzeniem wielu kobiet. Aby móc pochwalić się pięknym manicure warto jak najszybciej wyposażyć się w porządny pilniczek o bananowym kształcie. W dużej mierze to właśnie dzięki niemu bez żadnego większego problemu będzie można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc i kłopotliwych krawędzi. Kobiety, które marzą o dłuższych paznokciach powinny pamiętać także o systematycznym nawilżaniu. Godne polecenia są nie tylko rewelacyjne odżywki, ale również specjalne oliwki, które przynoszą satysfakcjonujące rezultaty już po pierwszym użyciu. Olejek migdałowy doskonale nadaje się z kolei do zmiękczenia skórek. Dzięki niemu raz na zawsze można zapomnieć o przesuszaniu się skórek. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, aby wyposażyć się w porządny krem do rąk. W sezonie zimowym mile widziane są kremy naturalne o regenerującym działaniu.

Idealne paznokcie na każdą okazję

Kształty paznokci migdał od kilku sezonów są jednym z najczęściej wybieranych typów i to nie tylko wśród młodszych kobiet. Paznokcie tego typu doskonale sprawdzą się na co dzień i na szczególne okazje. Uniwersalne migdały prezentują się bardzo elegancko, a co najważniejsze nie ma problemu z dopasowaniem odpowiednich lakierów. W obecnym sezonie jest duża moda nie tylko na astrologiczne wzory, ale również na zdecydowanie odważniejsze kolory. Godny polecenia jest między innymi mocny fiolet lub dość intensywny turkus. Migdały doskonale sprawdzą się również na spotkania biznesowe i większe przyjęcia. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby umiejętnie dopasować paznokcie do sukienki i pozostałych dodatków. Dla odważniejszych kobiet ciekawą propozycją mogą okazać się między innymi kryształowe paznokcie. Crystal Nails to najprostszy sposób, aby wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę. Dla większości kobiet najbezpieczniejszym wyborem będzie oczywiście klasyka, czyli rewelacyjna czerwień.