centrumprestige.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

Inteligentny Moduł Analizy Skóry
Uroda

Inteligentny Moduł Analizy Skóry – wynieś swój sklep internetowy na wyższy poziom

Jeśli brakuje Ci pomysłów, jak urozmaicić sklep i przyciągnąć do niego klientów, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – postaw na sztuczną inteligencję, którą pokochają Twoi klienci. IMAS to innowacyjne narzędzie do analizy rodzaju skóry online, które pomaga klientowi wybrać najskuteczniejszy kosmetyk z Twojej oferty.

Poznaj Inteligentny Moduł Analizy Skóry – rozwiązanie wznoszące Twój sklep na wyższy level

Inteligentny Moduł Analizy Skóry to innowacyjne i niezwykle skuteczne narzędzie, którego algorytmy oparte są na sztucznej inteligencji. Wykonuje szybką i dokładną analizę rodzaju cery oraz jej koloru, na podstawie czego z łatwością dobiera kosmetyk, który będzie najlepszy dla danej skóry i który pokocha twój klient. Narzędzie wykorzystuje technologię Machine Learning, a więc z kolejnymi świadczeniami uczy się i rozwija, by działać coraz lepiej. To najlepszy sposób na dostarczenie nowoczesnego rozwiązania, które będzie rozwijać się razem z Twoim sklepem, uczyć na dotychczasowych doświadczeniach i ciągle doskonalić działanie algorytmów. Jak możesz skorzystać z tego rozwiązania w Twoim sklepie?

Jak używać narzędzia, by przyniosło korzyści zarówno Tobie, jak i Twojemu klientowi?

Bez względu na to, na jakim systemie uruchomiłeś swój sklep (na Worpressie, Shopperze czy innym), IMAS to wybór dla Ciebie. W instalacji pomogą Ci nasi specjaliści – a jest ona bardzo łatwa i intuicyjna. Narzędzie można spersonalizować w taki sposób, by było szyte na miarę Twojego sklepu i Twoich potrzeb. A gdy będzie już dostępne w twoim sklepie, pozostaje cieszyć się radością klientów. I, oczywiście, rosnącą sprzedażą!

Kilka kroków do najlepszego wyboru – jak działa moduł analizy skóry?

Robisz zdjęcie – szybkie selfie, do którego nie musisz się przygotowywać – a algorytmy AI i ML analizują rodzaj, kolor i kondycję skóry. To podstawowy krok, dzięki któremu sztuczna inteligencja dobierze do Twojej skóry kosmetyk – najskuteczniejszy ze wszystkich dostępnych produktów. IMAS pomoże więc kupić najlepszy krem do suchej skóry, delikatny tonik łagodzący cerę skłonną do podrażnień, antybakteryjny krem na wypryski czy produkt normalizujący skórę ze skłonnością do przetłuszczania się. Do wyboru, do koloru – samouczący się system analizuje skórę niemal tak skutecznie jak kosmetyczka. Dzięki temu możesz przeżyć wyjątkowe doświadczenie bez wychodzenia z domu!

Szybki wynik, skuteczny wybór – przyspiesz decyzję zakupową klienta

Jedną z największych zalet zastosowania wtyczki IMAS w Twoim internetowym sklepie będzie skrócenie ścieżki zakupowej i przyspieszenie decyzji klienta. Jeśli narzędzie podpowie mu najlepszy produkt, nie będzie musiał przeglądać kilku czy kilkunastu różnych podstron, a tym samym szansa, że rozmyśli się i wyjdzie ze sklepu bez dokonania zakupu, zmaleje. Intuicyjny interfejs i szybkie działanie algorytmu sprawiają, że klient nie zdąży się z niecierpliwić, wprost przeciwnie – doceni pozytywne i wyjątkowe doświadczenie. A Ty w krótkim czasie zobaczysz, jak korzystnie przekłada się to na Twoją sprzedaż. Zapraszamy na biostage.pl po więcej szczegółów!