Hurtownia kosmetyczna Centrum Prestige to profesjonalne kosmetyki i nowoczesny sprzęt kosmetyczny i fryzjerski.

Hurtownia kosmetyczna Centrum Prestige ma zaszczyt zaproponować Państwu profesjonalne kosmetyki w atrakcyjnych cenach oraz najlepszej jakości sprzęt kosmetyczny. Oferuje produkty do pielęgnacji ciała. W swoim asortymencie posiada również sprzęt kosmetyczny (narzędzia i meble), które pozwolą na kompleksowe wyposażenie każdego salonu urody.

Hurtownia kosmetyczna Centrum Prestige zajmuje się dystrybucją profesjonalnych i tanich kosmetyków znanych i cenionych marek. Zaopatrzymy każdy salon zarówno kosmetyczny, jak i fryzjerski. Doskonale wiemy, że salon piękności jest Państwa wizytówką. W naszym asortymencie nie ma miejsca na przypadkowe produkty i sprzęt kosmetyczny. Charakteryzuje nas profesjonalizm, dlatego wszystkie kosmetyki i sprzęt kosmetyczny został wybrany z niezwykłą starannością.

Centrum Prestige oferuje szeroki asortyment produktów

Sprawdzeni dostawcy, dobrze skomponowana oferta (tanie kosmetyki i profesjonalne produkty) oraz liczne promocje to atuty, które wyróżniają hurtownię kosmetyczną Centrum Prestige. Zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem naszego sprzętu kosmetycznego i akcesoriów ułatwią pracę i dostarczą Państwa klientom prawdziwej przyjemności.

Na oferowany przez hurtownię kosmetyków Centrum Prestige profesjonalny sprzęt składają się meble (np. fotele, leżanki, stoliki, biurka do manicure, stoły do masażu), a także urządzenia kosmetyczne (lasery, lampy UV, frezarki, galwany, kombajny wielofunkcyjne) i akcesoria (np. kuferki).

Hurtownia kosmetyków Centrum Prestige powstała z myślą o Klientach ceniących szeroki wybór, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych kosmetyków i wysokiej jakości sprzętu. Życzymy udanych zakupów!

W naszej hurtowni kosmetycznej, oferujemy Państwu profesjonalne tanie kosmetyki , sprzęt kosmetyczny i akcesoria.
Współpracujemy z firmami, których produkty są sprawdzone i stosowane w wielu dobrych salonach.
Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Zapewniamy wysoką jakość przy zachowaniu korzystnych cen.
Ceny hurtowe są dostępne po rejestracji i zalogowaniu się.
Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Hurtownia "Centrumprestige.pl" prowadzona jest przez ELPAR Sławomir Patelak,z siedzibą w Zielonej Górze, zarejestrowany w Ewidencji  Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Zielona Góra pod numerem NIP 9271210085 oraz REGON 971249510,