SYIS MASKA ALGOWA REWITALIZUJĄCA Z ORCHIDEĄ I MALINĄ MOROSZKĄ 750 ML/250 G

110911

Nowe

10 Przedmioty

56,99 zł

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Doptay.pl
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Doptay.pl

Więcej informacji


REWITALIZUJĄCA MASKA ALGOWA Z ORCHIDEĄ I MALINĄ MOROSZKĄ


Przeznaczona do skóry dojrzałej, skutecznie wygładza i kondycjonuje cerę. Dzięki zawartości ekstraktu z orchidei, borówki brusznicy, maliny moroszki i jeżyny arktycznej działa przede wszystkim przeciw rodnikowo i opóźnia procesy starzenia się skóry. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne, nawilża, koi, rozświetla i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
 
Substancje aktywne:


Diatomaceous Earth
Ziemia okrzemkowa dostarcza krzem o wysokim stopniu przyswajalności, który przeciwdziała wiotczeniu skóry, przyspiesza proces gojenia, zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. W połączeniu z wodą daje reakcję cieplną, dzięki temu pod maską wytwarza się odpowiedni mikroklimat, zwiększający wchłanianie pozostałych aktywnych składników.
 
Algin
Algi zawierają duże ilości protein, węglowodanów (głównie polisacharydy), witamin i mikroelementów. Ze względu na zawartość witamin z grupy B, które biorą udział w metabolizmie tłuszczy i białek, algi przyspieszają odnowę naskórka. Zawarte w nich witaminy E i C oraz ß-karoten działają przeciwrodnikowo, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, aktywizują procesy zachodzące w skórze i poprawiają jej koloryt.


Orchid Extract
Ekstrakt pozyskiwany z kwiatów orchidei. Dzięki zawartości pigmentów - szczególnie antocyjanów ekstrakt posiada niezwykłe właściwości przeciwutleniające. Działa nawiżająco i wygładzająco. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i wygładzające


Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Ekstrakt borówki brusznicy głownym składnikiem czynnym zawartym w liściach borówki brusznicy jest przede wszystkim arbutyna, mająca silne działanie odkażające i rozjaśniające plamy pigmentacyjne. Działa również antyseptycznie i ściągająco.


Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Wyciąg z owoców maliny moroszki, bardzo bogaty w witaminę C oraz kwas elagowy. Działa przeciw utleniająco, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia się skóry. Dzięki wysokiej zawartości witamin A i E bardzo dobrze nawilża i koi. Zawiera wapń, magnez i kwas benzoesowy, dzięki czemu wspomaga procesy regeneracyjne komórek. Wyciąg stosowany zewnętrznie tworzy na powierzchni skóry ochronną warstwę, która zabezpiecza skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.


Rubus Arcticus Fruit Extract
Ekstrakt z jeżyny arktycznej tonizuje skórę i delikartnie złuszcza martwe cząstki naskórka. Skóra staje się odświeżona i rozświetlona.
Pojemność: 250 g